Katowice
hala na wynajem

PRP-HW-3640

Oferujemy na wynajem magazyn położony w Katowicach z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Powierzchnia magazynu to ok. 336 m2. W tym kantor socjalno - biurowy Specyfikacja: - magazyn położony na parterze, - wysokość 3,10 m, dostęp z rampy. - dostępny ...

Powierzchnia
336,00 m2
Cena za m2
19,00 zł
cena 6 384 
hala na wynajem - Katowice

Katowice
hala na wynajem

PRP-HW-3639

Oferujemy na wynajem hale magazynowo -produkcyjną oraz powierzchnią biurowo-sanitarną zlokalizowaną w Katowicach.   Powierzchnia ok. 830m2  część produkcyjno - magazynowa o powierzchni ok. 360m2, część biurowo -sanitarna wraz z komunikacją ok. 300m2 Na piętrze ...

Powierzchnia
830,00 m2
Cena za m2
19,28 zł
cena 16 000 
hala na wynajem - Katowice

Chorzów
hala na wynajem

PRP-HW-3638

Oferujemy Państwu na wynajem hale magazynowo-produkcyjną oraz powierzchnią biurowo-socjalną.  Nieruchomość położona w Chorzowie. Bardzo dobra lokalizacja. Specyfikacja hali : powierzchnia ok 1500 m2, wysokość 10m, regały wysokiego składowania, posadzka ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
10 000 m²
Cena za m2
17,00 zł
cena 25 500 
hala na wynajem - Chorzów

Chorzów
hala na wynajem

PRP-HW-3637

Oferujemy na wynajem magazyn z powierzchnią ekspozycyjną zlokalizowany w Chorzowie Powierzchnia magazynowa ok. 200 m2, magazyn ogrzewany. Dostęp z rampy. Szerokość ok. 14m, długość ok. 14m. Wysokość w szczycie ok. 9 m. Przy ścianach ok. 5 m.   W magazynie znajduje ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
10 000 m²
Cena za m2
16,00 zł
cena 3 200 
hala na wynajem - Chorzów

Katowice
hala na wynajem

PRP-HW-3607

Oferujemy na wynajem budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany w Katowicach   Bardzo korzystne połączenie komunikacyjne. Budynek magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 225 m2, w tym magazyn ok. 160 m2, powierzchnia biurowo-socjalna ok. 65 m2 (2 pomieszczenia, ...

Powierzchnia
225,00 m2
Cena za m2
26,70 zł
cena 6 008 
hala na wynajem - Katowice

Żory
hala na wynajem

PRP-HW-3523

Oferujemy na wynajem atrakyjną halę produkcyjno-magazynową zlokalizowaną w Żorach. Bardzo korzystna lokalizacja nieruchomości w bezpośrednim sąsiedztwie głównych tras komunikacyjnych wśród terenów zagospodarowanych w podobny sposób, bezpośredni dostęp do drogi publicznej ...

Powierzchnia
880,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 400 m²
Cena za m2
25,00 zł
cena 22 000