Oferty specjalne

oferta specjalna
lokal na wynajem - Katowice, Centrum

Katowice, Centrum
lokal na wynajem

PRP-LW-3844

Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową w najwyższym standardzie.   Biurowiec został zlokalizowany w samym sercu Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda, Spodka MCK oraz NOSPR. Bardzo łatwy i szybki dojazd. Oferowana powierzchnia ...

Powierzchnia
250,00 m2
Piętro
8
Cena za m2
71,00 zł
cena 17 750 
lokal na wynajem - Katowice, Centrum
oferta specjalna
hala na wynajem - Czeladź

Czeladź
hala na wynajem

PRP-HW-4065

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna klasy A zlokalizowana w Czeladzi, bardzo dobrze skomunikowany z drogami krajowymi. - magazyn o pow. ok. 1500 m²: wysokość w świetle ok. 10 m  brama z poziomu "0" o szer. 4,5m  siatka słupów 11 x 13 ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
12,50 zł
cena 18 750 
hala na wynajem - Czeladź
oferta specjalna
hala na wynajem - Czeladź

Czeladź
hala na wynajem

PRP-HW-4117

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna klasy A zlokalizowana w Czeladzi, bardzo dobrze skomunikowany z drogami krajowymi. Powierzchnia ok. 2000 m2 Specyfikacja:  - wysokość ok. 10 m, - siatka słupów 11 x 13 - ogrzewanie gazowe - ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
14,40 zł
cena 28 800 
hala na wynajem - Czeladź
oferta specjalna
hala na wynajem - Będzin

Będzin
hala na wynajem

PRP-HW-4173

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna klasy A zlokalizowana w Będzinie Bardzo dobrze skomunikowany z drogami krajowymi. Oferowana powierzchnia to  ok. 6000 m2 Specyfikacja:  - wysokość ok. 10 m, - siatka słupów 12 x 24 - dostęp ...

Powierzchnia
6 000,00 m2
Cena za m2
16,00 zł
cena 96 000 
hala na wynajem - Będzin
oferta specjalna
hala na wynajem - Czeladź

Czeladź
hala na wynajem

PRP-HW-4180

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna klasy A zlokalizowana w Czeladzi Bardzo dobrze skomunikowany z drogami krajowymi Powierzchnia ok. 8500 m2 Specyfikacja:  - wysokość ok. 10 m, - siatka słupów 12 x 24, - ogrzewanie gazowe, - ...

Powierzchnia
8 500,00 m2
Cena za m2
16,00 zł
cena 136 000 
hala na wynajem - Czeladź
oferta specjalna
hala na wynajem - Żory

Żory
hala na wynajem

PRP-HW-4212

Oferujemy na wynajem atrakcyjny obiekt magazynowy położony na terenach przemysłowych w pobliżu autostrady A1 w Rybniku Powierzchnia ok. 4500 m2 Specyfikacja:  - wysokość 9,5 m - nośność posadzki 7t/m2 - hala ogrzewana  - dostęp przez dwa doki ...

Powierzchnia
4 500,00 m2
Cena za m2
18,00 zł
cena 81 000 
hala na wynajem - Żory
oferta specjalna
hala na wynajem - Żory

Żory
hala na wynajem

PRP-HW-4213

Oferujemy na wynajem atrakcyjny obiekt magazynowy położony na terenach przemysłowych w pobliżu autostrady A1 w Rybniku Powierzchnia ok. 1500 m2 Specyfikacja:  - wysokość 9,5 m - nośność posadzki 7t/m2 - hala ogrzewana  -  dostęp przez dwa doki  Powierzchnia ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
18,00 zł
cena 27 000 
hala na wynajem - Żory
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na wynajem

PRP-MW-4332

Mieszkanie znajduje się  na 4 piętrze w 5  piętrowym budynku z windą Nowoczesne funkcjonalne, w stylu loftowym,  o powierzchni ok. 35 m2  składa się z 2 pokoi  pokoju dziennego, z kuchnią i jadalnią, niezależna wydzielona sypialnia przesuwnymi drzwiami  łazienka ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,86 zł
cena 1 850 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

rozumiem