Mysłowice
hala na wynajem

PRP-HW-4245

Oferujemy do  wynajęcia nieruchomość zlokalizowaną w Mysłowicach Bardzo dobrze skomunikowana, bliska odległość do DK 79 i S1   Obiekt znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze  idealnie nadaje się na magazyn, małą hurtownię , halę produkcyjną.   Magazyn ...

Powierzchnia
430,00 m2
Cena za m2
37,21 zł
cena 16 000 
hala na wynajem - Mysłowice

Zabrze
działka na sprzedaż

PRP-GS-4243

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Zabrzu Bardzo dogodna lokalizacja, korzystne połączenie komunikacyjne do węzła A1 i A4 Powierzchnia działki to ok. 8000m2  - użytkowanie wieczyste Nieruchomość położona jest w strefie przemysłowej. na działce ...

Powierzchnia
8 000,00 m2
Cena za m2
173,00 zł
cena 1 384 000 
działka na sprzedaż - Zabrze

Zabrze
hala na sprzedaż

PRP-HS-4242

Oferujemy na sprzedaż halę magazynową zlokalizowaną w Zabrzu Bardzo dogodna lokalizacja, korzystne połączenie komunikacyjne do węzła A1 i A4   Nieruchomość położona jest w przemysłowej strefie miasta. Powierzchnia działki to ok. 4400 m2 - użytkowanie wieczyste  Budynek ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
1 375,00 zł
cena 1 650 000 
hala na sprzedaż - Zabrze

Zabrze
hala na sprzedaż

PRP-HS-4228

              Oferujemy na sprzedaż obiekt magazynowo - produkcyjny z biurami , w trakcie budowy zlokalizowany w Zabrzu  Dobra lokalizacja, 700 m od drogi nr 88    Inwestycja posadowiona jest na dwóch działkach o powierzchni 2600m2 -  użytkowanie wieczyste Hala ...

Powierzchnia
300,00 m2
Cena za m2
3 266,67 zł
cena 980 000 
hala na sprzedaż - Zabrze

Zabrze
działka na sprzedaż

PRP-GS-4227

              Oferujemy na sprzedaż działkę wraz z magazynem oraz biurami , w trakcie budowy zlokalizowaną w Zabrzu  Dobra lokalizacja, 700 m od drogi nr 88    Inwestycja posadowiona jest na dwóch działkach o powierzchni 2600m2 -  użytkowanie wieczyste Hala ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
376,92 zł
cena 980 000 
działka na sprzedaż - Zabrze

Bytom
hala na wynajem

PRP-HW-4220

    Oferujemy na wynajem magazyn zlokalizowany w Bytomiu Bardzo dobrze skomunikowany, 5 min od drogi DK79 Oferowana powierzchnia to ok. 1400m2 ( dwie połączone hale o pow. 1130m2 i 240m2 wraz z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi) Specyfikacja: -  ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
17,14 zł
cena 24 000