Chorzów
hala na wynajem

PRP-HW-4183

Oferujemy na wynajem powierzchnię magazynową zlokalizowaną w Chorzowie Bardzo dobrze skomunikowana z drogami krajowymi Oferowana powierzchnia magazynu to ok. 600m2  Powierzchnia znajduję się na Ip. Specyfikacja: - wysokość ok. 3,30m-3,50m - powierzchnia ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
16,00 zł
cena 9 600 
hala na wynajem - Chorzów

Gliwice
lokal na wynajem

PRP-LW-4112

Oferujemy Państwu na wynajem budynek biurowy zlokalizowany w Gliwicach Świetna lokalizacja blisko węzła sośnicy oraz centrum Gliwic Powierzchnia budynk to ok. 650m2 ( możliwość najmu mniejszej powierzchni)   Specyfikacja: -  wysoki standard wykończenia - ...

Powierzchnia
650,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 26 000 
lokal na wynajem - Gliwice

Mysłowice
hala na wynajem

PRP-HW-4099

Oferujemy Państwu na wynajem halę produkcyjno – magazynową w Mysłowicach Dogodny dojazd do dróg krajowych nr S1 i A4. Powierzchnia hali to ok. 1200m2  - z zapleczem socjalnym w oddzielnym budynku  Położona na  działce o powierzchni 2400m2 – grunt w użytkowaniu ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
13,33 zł
cena 16 000 
hala na wynajem - Mysłowice

Piekary Śląskie
hala na sprzedaż

PRP-HS-4061

Oferujemy na sprzedaż hale produkcyjno-magazynowa z budynkiem biurowo-socjalnym zlokalizowaną w Piekarach Śląskich  Doskonała lokalizacja przy samym zjeździe na autostradę A1    Powierzchnia  działki to ok. 4 230 m2   Powierzchnia obiektu to ok.  2 370m2 ...

Powierzchnia
4 230,00 m2
Cena za m2
2 364,07 zł
cena 10 000 000 
hala na sprzedaż - Piekary Śląskie

Mysłowice
hala na sprzedaż

PRP-HS-3976

Oferujemy Państwu na sprzedaż halę produkcyjno – magazynową w Mysłowicach Dogodny dojazd do dróg krajowych nr S1 i A4. Powierzchnia hali to ok. 1200m2    Położona na  działce o powierzchni 2400m2   Specyfikacja:   Hala wyposażona w suwnicę o ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
1 583,33 zł
cena 1 900 000 
hala na sprzedaż - Mysłowice

Chorzów
hala na sprzedaż

PRP-HS-3877

Oferujemy Państwu na sprzedaż halę wraz z zapleczem biurowo – socjalnym  w Chorzowie Atrakcyjna lokalizacja! Hala położona na działce ok. 2000m2 Powierzchnia hali ok. 530 m2 ( w tym powierzchnia socjalno – biurowa) Specyfikacja: ogrzewana wysokość ...

Powierzchnia
530,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Cena za m2
4 528,30 zł
cena 2 400 000