Katowice
hala na wynajem

PRP-HW-3857

Oferujemy na wynajem powierzchnię magazynową w Katowicach.   Dobrze zlokalizowana i  skomunikowana  z DK 86. Oferowana powierzchnia to ok. 400 m2. Powierzchnia usługowo-magazynowa idealnie nadaje się na siedzibę hurtowni branżowej.  Specyfikacja:  wysokość ...

Powierzchnia
400,00 m2
Cena za m2
20,00 zł
cena 8 000 
hala na wynajem - Katowice

Katowice
lokal na wynajem

PRP-LW-3786

Oferujemy na wynajem atrakcyjną powierzchnię biurową w Katowicach - Szopienicach  Nowoczesna powierzchnia biurowa o wysokim standardzie zlokalizowana na parterze  nowego budynku w Katowicach-Szopienicach. Powierzchnia ok. 170 m2 - powierzchnia typu open space ...

Powierzchnia
170,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
38,00 zł
cena 6 460 
lokal na wynajem - Katowice

Mysłowice
hala na wynajem

PRP-HW-3773

Oferujemy na wynajem halę magazynowo produkcyjną zlokalizowaną w Mysłowicach Bardzo dobrze skomunikowana z trasami szybkiego ruchu Powierzchnia ok.  880m2 Specyfikacja: wjazd z poziomu 0 wysokość 4,5m- 10m wysokość w części suwnicowej 6m konstrukcja ...

Powierzchnia
880,00 m2
Cena za m2
18,18 zł
cena 16 000 
hala na wynajem - Mysłowice

Jaworzno
hala na sprzedaż

PRP-HS-3767

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Jaworznie   Korzystna lokalizacja dla  działalności produkcyjno  -  usługowo  - magazynowej. Łączna powierzchnia działek – 16 532m2 Działki są zabudowane budynkami produkcyjno - magazynowo ...

Powierzchnia
3 600,00 m2
Cena za m2
1 250,00 zł
cena 4 500 000 
hala na sprzedaż - Jaworzno

Katowice
hala na wynajem

PRP-HW-3735

Oferujemy na wynajem atrakcyjną powierzchnię magazynową znajdująca się w Katowicach. Nieruchomość doskonale skomunikowana z trasą średnicową i autostradą A4. Powierzchnia ok. 370m2  Specyfikacja:  - wysokość  ok. 8 metrów do belek stropowych/ ok. 10m w świetliku - wjazd ...

Powierzchnia
370,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 5 550 
hala na wynajem - Katowice

Katowice
hala na wynajem

PRP-HW-3725

Oferujemy na wynajem atrakcyjną powierzchnię magazynową znajdująca się w Katowicach. Nieruchomość doskonale skomunikowana z trasą średnicową i autostradą A4. Powierzchnia ok. 235m2  (W tym powierzchnia socjalna do modułu ok. 90m2 ) Specyfikacja:  - wysokość ...

Powierzchnia
235,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 3 525