Będzin, Gzichów
hala na sprzedaż

PRP-HS-4366

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Będzinie Bardzo dobra lokalizacja, bezpośrednio przy DK86    Powierzchnia działki: 8922m2 – własność! Powierzchnia budynku: 1614,22m², w tym:  warsztat: 635,58m², powierzchnia biurowa: 544,78m², magazyn: ...

Powierzchnia
1 615,00 m2
Cena za m2
5 139,32 zł
cena 8 300 000 
hala na sprzedaż - Będzin, Gzichów

Będzin
hala na sprzedaż

PRP-HS-4354

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek magazynowo – produkcyjny wraz zapleczem biurowo – socjalnym zlokalizowany w Będzinie Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd do DK86 i DK94 oraz drogi wojewódzkiej DW910   Powierzchnia działki: 4000m2 – użytkowanie wieczyste, ...

Powierzchnia
1 900,00 m2
Cena za m2
3 421,05 zł
cena 6 500 000 
hala na sprzedaż - Będzin

Czeladź
hala na sprzedaż

PRP-HS-4341

Oferujemy Państwu na sprzedaż halę produkcyjną z zapleczem biurowo - socjalnym zlokalizowaną w Czeladzi Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd do DK86 i DK94 oraz drogi wojewódzkiej DW910   Powierzchnia działki: 3000m2 – własność Powierzchnia hali: 750m2 ...

Powierzchnia
1 770,00 m2
Cena za m2
4 067,80 zł
cena 7 200 000 
hala na sprzedaż - Czeladź

Bieruń, Ściernie
hala na sprzedaż

PRP-HS-4330

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Bieruniu Bardzo dobra lokalizacja 400m od DK44 Powierzchnia działek 4500m2 – własność w 100 % utwardzona kostką brukową, urządzony parking, plac manewrowy Całkowita powierzchnia budynku ok. 600 m2 Budynek ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
6 583,33 zł
cena 3 950 000 
hala na sprzedaż - Bieruń, Ściernie

Katowice
hala na sprzedaż

PRP-HS-4326

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek magazynowo - biurowy zlokalizowany w Katowicach  Dobrze zlokalizowana i skomunikowana z węzłem S86 i autostradą A4  Powierzchnia działki: ok. 1800m2 – użytkowanie wieczyste   Powierzchnia budynku ok. 415m2:   magazyn ...

Powierzchnia
415,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Cena za m2
4 457,83 zł
cena 1 850 000 
hala na sprzedaż - Katowice

Czeladź
hala na sprzedaż

PRP-HS-4325

Oferujemy na sprzedaż grunt  zabudowany budynkiem magazynowym oraz budynkiem socjalno – gospodarczym Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość do dróg DK94 oraz DK86 Odległości: DK 94 – 4 min (Bytom – Czeladź – Dąbrowa Górnicza) DK86 –  7 min ( Sosnowiec – Katowice ...

Powierzchnia
3 500,00 m2
Cena za m2
1 857,14 zł
cena 6 500 000 
hala na sprzedaż - Czeladź
Kryteria wyszukiwania

rozumiem