Na śląskim rynku nieruchomości funkcjonujemy od 1994 roku, obsługując zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Wykwalifikowany zespół pracowników gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych oraz kompleksową obsługę realizowanych transakcji. Głównym zadaniem naszego biura jest sprzedaż i wynajem gotowych obiektów komercyjnych, a także pomoc w poszukiwaniu gruntów pod tego typu inwestycje. Oferujemy pełną obsługę prawną i finansową przy zawieranych transakcjach.

Specjalizujemy się w zakresie analiz finansowych inwestycji w nieruchomości komercyjne, potwierdzone certyfikatem CCIM Institute Experts in Commercial Investment Real Estate z siedzibą w Chicago.

W dobrze zorganizowanym, nowoczesnym biurze zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z sieciowymi firmami handlowymi, firmami z sektora usług finansowych, inwestorami, hipermarketami oraz osobami fizycznymi.

Jesteśmy członkiem Bielsko - Katowicko - Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami z siedzibą w Katowicach. Pracujemy w systemie komputerowej bazy danych, która umożliwia wymianę ofert nieruchomości między biurami. W momencie jej wprowadzenia oferta jest widoczna w ponad 200 biurach nieruchomości.

Najlepszą dla Nas rekomendacją świadczonych usług są liczne zrealizowane transakcje, umiejętność pozyskiwania ofert z rynku i kompleksowa obsługa transakcji.

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatów przy realizowaniu kolejnych transakcji.

Współpracujemy z największymi portalami internetowymi, aby Państwa oferta trafiła jak najszybciej do szerokiego grona zainteresowanych klientów.